RSL – skulpturēšana no BEAUTYLIZER

RSL-skulpturēšana - kombinēta vibrokompresijas ar sfērām un augsta spilgtuma sarkanās gaismas (LED-terapija) iedarbība uz Beautylizer aparāta, kas iedarbojas uz visiem ādas slāņiem, hipodermu un muskuļiem.

RSL-skulpturēšana - tā ir efektīva aparātmasāžas metode, kas ārstē celulītu un samazina ķermeņa apjomus bez sporta un operācijām. Vibrācijas un kompresijas iedarbības rezultātā notiek asinsvadu sieniņas nostiprināšana, samazinās tās caurlaidība. Tiek uzlabota limfodrenāža un tiek paātrināta toksīnu, šlakvielu un metabolisma sadales produktu izvade. LED-terapija (hromoterapija) atjauno ādas mehānismus, uzlabo tās pretestību pret kaitīgiem ārējās vides faktoriem un stresu, stimulē kolagēna un elastīna sintēzi, pateicoties šunu metabolisma uzlabošanai, paaugstina ādas elasticitāti un veicina ādas atjaunošanos, uzlabo asinsriti, veicina organisma detoksikāciju.

Droši
Patīkami
Bez sāpēm
Efektīvi
Bez rehabilitācijas

Procedūras video

  Jums parādījās jautājumi?
  Atstājiet jūsu telefona numuru un mēs jums pārzvanīsim

  Plusi

  Mīnuss 1-2 izmēri par procedūru kursu bez diētas un fitnesa! Rezultāti ir klīniski apstiprināti.
  Pirmais pasaulē kompresijas masāžas aparāts, kas darbojas kompleksā ar LED sarkano fototerapiju, kas burvīgi stiprina un atjaunina ādu.
  Tikai jaunas paaudzes aparātā manipula satur 72 rotējošās sfēras, kas paaugstina efektivitāti par 30%, salīdzinot ar vecākiem analogiem.
  Vienā procedūrā jūs saņemat 4 masāžas veidus: pretcelulīta, limfodrenāžas, kopējais, pēdu masāža.
  RSL-skulpturēšana padara ķermeni veselīgāku, atbrīvo no liekā šķidruma un toksīniem.
  Metabolisms tiek paātrināts, tirk veidoti apstākļi labākai tauku sašķelšanai.

  Biežāk uzdotie jautājumi

  KĀ TAS STRĀDĀ?
  RSL-skulpturēšanas metode uz Beautylizer aparāta ir vērsta ne tikai uz figūras korekciju, bet arī uz kompleksu visa organisma atjaunošanos. Procedūras laikā audi tiek īslaicīgi saspiesti (kompresija) un pacelti, kas arī veido “asinsvadu vingrošanu”, tādā veidā uzlabojot asins mikrocirkulāciju. Atbrīvo no ādas ļenganuma pēc straujas svara zaudēšanas un arī āda novecojot zaudē tonusu. Iebūvēta LED-sarkanās gaismas terapija uzlabo kolagēna un elastīna sintēzi. Āda kļūst tvirtāka, maigāka un gludāka! Pēc 5 procedūrām jūsu ķermenis pilnīgi mainīsies!
  VAI PROCEDŪRU VAR VEIKT PIE VARIKOZO VĒNU PAPLAŠINĀŠANOS?
  Viena no galvenajām RSL-skulpturēšanas aparāta priekšrocībām ir tas, ka masāža netraumē kāju asinsvadus, tas nozīmē, ka varikozo vēnu paplašināšanās nav procedūras kontrindikācija. Tieši pretēji, kompresija un vinrācija tonizē asinsvadu sieniņas. Masāžas laikā āda tiek saspiesta, kas, savukārt, iedarbina limfodrenāžu, bet mikrovibrācijas veido “asinsvadu vingrošanu”, kas uzlabo asins cirkulāciju organismā un paātrina vielmaiņas procesus.
  VAI MASĀŽA IEDARBOJAS UZ MUSKUĻIEM?
  Treniņu laikā cilvēka ķermenis tiek pakļauts nopietnai slodzei, kas nepieciešama, lai sasniegtu sportisku rezultātu – muskuļu spēka, ātruma, izturības palielināšanos u.c. Pie pietiekami intensīvas slodzes šūnās uzkrājas ūdeņraža joni, pienskābe un citi vielmaiņas produkti, kas rada spriedzes sajūtu un nepatīkamas sāpes muskuļos. RSL-skulpturēšana paātrina vielmaiņas produktu izvadīšanu, uzlabo skābekļa un barības vielu piegādi muskuļu audiem, palīdz sasniegt relaksāciju un mazina nervu spriedzi. Atveseļošanās periods ievērojami samazinās, tas veicina muskuļu apjoma un spēka pieaugumu.

  Procedūra

  Pierakstītes

  ĶERMEŅA ESTĒTIKA

   Gribat uzzināt sīkāk par procedūru?
   Atstājiet jūsu telefona numuru un mēs jums pārzvanīsim

    Atstāt atsauksmi
    Jūsu attēls

     Atstājiet jūsu telefona numuru un mēs jums pārzvanīsim

      Atstājiet jūsu telefona numuru un mēs jums pārzvanīsim
      Для просмотра сайта обновите браузер.