BIOSHAPE BODY CONTOURING – mūsdienīga bezoperācijas ķermeņa kontūru korekcija / mūsdienīga apjomu samazināšana un celulīta ārstēšana

Bioshape Med (Itālija) - inovatīva ierīce sinerģiska iedarbībai. Tā ir vienīgā iekārta estētiskās medicīnas tirgū, kas apvieno trīs efektīvākās tehnoloģijas: bipolāro radiofrekvenci, infrasarkano un endermoloģisko masāžu (vakuuma sinerģisko darbību un speciālo rullīšu mehānisko darbību). Procedūras laikā infrasarkanais lāzers silda ādu, kas samazina tās pretestību. Tajā pašā laikā radiofrekvences efekts stimulē kolagēna šķiedru veidošanos, nodrošinot liftinga efektu, un vakuuma-rullīšu iedarbības rezultātā ādas šūnas tiek piesātinātas ar skābekli, tiek aktivizēts vielmaiņas process. Tam ir četri dažādi rokturi, lai nodrošinātu visefektīvākos rezultātus atkarībā no apstrādes zonas. Atšķirībā no citiem tirgū esošajiem produktiem, kas apstrādā tikai lielas ķermeņa zonas, Bioshape Med ir efektīvs arī mazākās vietās, piemēram, sejā un kaklā.

Bioshape Med ir ekskluzīva “Bios” sistēma, kas garantē izcilus rezultātus cīņā pret celulītu un lokalizētiem tauku nogulsnēm. Papildus celulīta un lokalizētu tauku nogulsnējumu likvidēšanai, tas veicina šķidruma drenāžu un stimulē dabisko ādas elastību. Bioshape Med ir viena no nedaudzajām daudzfunkcionālajām platformām, kas sniedz rezultātus ātri un droši.

Bioshape ierīce uzlabo asinsriti un limfas atteci, atjauno un nostiprina ādu, veicina ķermeņa tauku samazināšanos (gan vispārējo, gan lokālo), lipolīzi un figūras korekciju (rokas, kājas, pleci, viduklis, gurni un krūtis), atjauno figūru pēc grūtniecības, atjauno dziļos ādas audus un augšējos slāņus, samazina strijas, mazina muskuļu sāpes.

Droši
Efektīvi
Komforti
Bez sāpēm
Bez rehabilitācijas

  Jums parādījās jautājumi?
  Atstājiet jūsu telefona numuru un mēs jums pārzvanīsim

  Plusi

  Procedūras komforts, relaksācija
  Nav rehabilitācijas perioda
  Ievērojams rezultāts pēc pirmās procedūras
  Ilglaicīgs efekts

  Biežāk uzdotie jautājumi

  CIK PROCEDŪRAS IR NEPIECIEŠAMAS EFEKTA SASNIEGŠANAI?
  Rezultāts ir redzams jau pēc pirmās procedūras. Ilglaicīga un stabila efekta sasniegšanai ir rekomendēts iziet procedūru kursu, kas vidēji ir 6-8 procedūras, atkarībā no iedarbības zonas.
  CIK PROCEDŪRA IR DROŠA?
  Viļņu garums, kas tiek izmantots aparātā, nodrošina maksimālo efektu un tajā pašā laikā bez kaitējuma veselībai.
  VAI VAR VEIKT PROCEDŪRU VASARĀ?
  Procedūru uz Bioshape aparāta var veikt jebkurā gada laikā.

  Procedūra

  Pierakstītes

  ĶERMEŅA ESTĒTIKA

   Gribat uzzināt sīkāk par procedūru?
   Atstājiet jūsu telefona numuru un mēs jums pārzvanīsim

    Atstāt atsauksmi
    Jūsu attēls

     Atstājiet jūsu telefona numuru un mēs jums pārzvanīsim

      Atstājiet jūsu telefona numuru un mēs jums pārzvanīsim
      Для просмотра сайта обновите браузер.