Par mums

BIOSENTA BEAUTY COSMETOLOGY CENTER

Specializēts kosmetoloģiskais centrs BIOSENTA.

BIOSENTA  ir ultramūsdienīgs un moderns kosmetoloģiskais centrs, kas tika dibināts 2012. gadā. Mums ir liela pieredze dažādu estētisko problēmu risināšanā. Mūsu speciālistiem ir medicīniskā izglītība un dziļas zināšanas estētiskās medicīnas jomā, kas regulāri tiek papildinātas dažādos kursos un semināros. Mēs cieši sadarbojamies un dalamies pieredzē ar mūsu kolēģiem ne tikai Latvijas robežās, bet arī visā pasaulē: ASV, Krievija, Ukraina, Itālija, Vācija, Dienvidkoreja.

Kosmetoloģiskajā centrā “BIOSENTA” tiek piedāvātas dažādas procedūras gan sejas, gan ķermeņa estētikai - aparātprocedūras, injekcijas, lāzerepilācija un vairākas citas. Mēs strādājam ar jaunākās paaudzes aparātiem, kas patentēti tādās valstīs kā ASV, Itālija, Vācija, Dienvidkoreja. Daudzu gadu pieredze lika mums izmantot tikai labākos injekciju preparātus, kas ir zināmi pasaulē. Lāzerepilācijai izmantojam mūsdienīgo BLACK MAMBA SAPPHIRE CRYSTAL, inovatīvo divu viļņu lāzeri, kam ir augsta jauda, ekskluzīva dzesēšanas sistēma un izcili rezultāti īsā laika periodā. Mēs stradājām ar ASV kosmētiskajiem līdzekļiem - pazīstamiem brendiem pasaulē - DERMAQUEST un ESTHEMAX.

“BIOSENTA” ir vienīgais Baltijā tādu aparātu izplatītājs kā Lymphatic Therapy System(Vācija), Vivace Experience (ASV), RSL Beautylizer (AAE), Mantis HR Black Mamba(Itālija). Mēs esam tādu kosmētisko kompāniju, kā DERMAQUEST, ESTHEMAX un DR PRP, oficiālie pārstāvji Latvijā.

Mūsu galvenais mērķis ir nodrošināt kvalitatīvu un mūsdienīgo klientu apkalpošanu, kas atbilst labākajiem pasaules standartiem.

Profesionāli speciālisti ar pieredzi
10 gadi veiksmīga darba
Tikai sertificētie preparāti
Mūsdienīgais kosmetoloģiskais aprīkojums

  Jums parādījās jautājumi?
  Atstājiet jūsu telefona numuru un mēs jums pārzvanīsim

  Mūsu partneri

  Kosmētika no Amerikas Esthemax — ir liela profesionālo līdzekļu līnija, kas izstrādāta jebkura ādas tipa un stāvokļa ārstēšanai. Esthemax kosmētiku izmanto gan profesionālie kosmetologi, gan skaistumkopšanas klienti, kas augsti vērtē produkciju ar dabiskiem komponentiem sastāvā. Vairāk nekā 30 000 kosmētisko salonu un spa-centru visā pasaulē izmanto Esthemax kosmētiku. Esthemax kompānijas filozofija ir sekojoša: Efektivitāte + Tīrība + Baudījums. Kosmētika ir pilnīgi droša, ekoloģiski tīra, sertificēta kā organiskā. Tajā tiek izmantots maksimāls dabisko ingredientu daudzums (augi, minerālvielas utt.), tā nesatur sintētiskos komponentus, kas bojā ādu. Kosmētisko līdzekļu  iepakojums ir drošs apkārtējai videi, jo ir bioloģiski noārdāms.

  Slavenā itāļu kompānija, kas nodarbojas ar aparātu tehnoloģijām. Mantis tehnoloģijas ir balstītas uz plašas un iespaidīgas pieredzes elektronikas jomā kopš 1973.gada. Tās pamatdarbības veids ir balstīts uz pētījumiem, projektiem un medicīniskā aprīkojuma izstrādei tieši estētiskās medicīnas jomā. Mantis galvenā mītne atrodas Reggio Emilia, Itālijas estētiskās medicīnas ražošanas rajona centrā. Mantis aparāttehnoloģiju sistēmas ir balstītas uz slavenā biofiziķa – Franko Missoli pētījumiem, tie maksimāli aizsargā cilvēka veselību ar jaunāko elektronisko tehnoloģiju palīdzību.

  Profesionāla sejas kopšanas kosmētika no ASV kosmetologu, skaistumkopšanas salonu un kosmetoloģijas klīniku vajadzībām. Mājas un Profesionāla kopšana. Jau vairāk kā 20 gadi DermaQuest kompānija ir ādas kopšanas inovatīvo tehnoloģiju līderis, kas ražo unikālu profesionālu kosmētiku plaša spektra estētisko problēmu risināšanai: akne, novecošanās, pigmentācija, rosacea, kuperoze.

  BIOS – Itāļu kompānija, kas dibināta 1982.gadā, kas atbilst standartiem ISO 9001:2008, ISO 13485:2012 un 21CFR820 (ASV). Bios ražo augsti tehnoloģiskās ierīces, kas atbilst – FDA, ANVISA, GOST, INVIMA, SFDA.

  BIOS piegādā ekonomiskas un augstas veiktspējas ierīces, kas izstrādātas, lai apmierinātu praktiķu vajadzības un balstītas uz ikdienas pasaules pieredzi. BIOS galvenā mītne atrodas Milānas apkaimē. Kompānija regulāri rīko seminārus, pēta kvalitāti un inovācijas, ieklausās klientu viedoklī un aktīvi attīstās.

  Kompānijas Aesthetics Biomedical (ASV) inovatoru komanda ir izveidojusi koncepciju The Vivace Experience labākā savā klasē procedūra, kas aizsargāta ar patentu, kurā ietilpst kosmētikas aparāts, atsāpinošs krēms, serumi un rehabilitācijas aprūpe. Pateicoties šim, Vivace Experience ir labākā izvēle, kas nodrošina optimālus rezultātus, ar kuriem būs apmierināti pacienti ar estētiskām problēmām.
  VIVACE ir multipolāra radiofrekvenču sistēma liftingam un ādas slīpēšanai, kas kombinē mikronidlinga procedūru ar radiofrekvenču starojumu.
  Beautyliner Group aprīkojuma ražotājs figūras korekcijai. Veiksmīga kompānija kosmetoloģisko aparātu tirgū, kas aktīvi attīstās. Galvenās kompetences aparātu kosmetoloģija, zinātnisko konsultantu komanda. Piegāde uz Eiropu, ASV, Āziju. Aparātu efektivitāte ir apstiprināta ar zinātniskiem pētījumiem, praktisku lietošanu un atsauksmēm. Ir reģistrācijas apliecība.
  RSL-skulpturēšanas aparāts ir unikāls un inovatīvs. Kombinētā sfēru vibrokompresijas ietekme kopā ar augsta spilgtuma gaismu (LED terapija) uz Beautylizer aparāta, kas iedarbojas uz visiem ādas slāņiem, hipodermu, arī muskuļiem.
  DR PRP Kit šobrīd labākā ierīce plazmas atdalīšanai, kas bagātināta ar trombocītiem.
  ir medicīnas sterilā ierīce, kas izstrādāta īpaši ātrai un efektīvai PRP atdalīšanai (plazmas, kas bagātināta ar trombocītiem). Pateicoties dubultai centrifugēšanai, ir vēl lielāka trombocītu un leikocītu koncentrācija plazmā (salīdzinot ar parastajām provēm). Augsta trombocītu koncentrācija veicina milzīga augšanas faktoru skaita atbrīvošanu, kam ir liela nozīme reģenerācijas procesos.
  DR PRP Kit ir veicis stingru pārbaudi, un tai ir FDA, CE, ISO, GMP sertifikāti.
  DR PRP var lietot jebkurā medicīnas jomā traumatoloģija, ortopēdija, ķirurģija, sporta medicīna, dermatoloģija, ginekoloģija, triholoģija, kosmetoloģija.

   Gribat uzzināt sīkāk par procedūru?
   Atstājiet jūsu telefona numuru un mēs jums pārzvanīsim

    Atstāt atsauksmi
    Jūsu attēls

     Atstājiet jūsu telefona numuru un mēs jums pārzvanīsim

      Atstājiet jūsu telefona numuru un mēs jums pārzvanīsim
      Для просмотра сайта обновите браузер.