Klasiskā ķermeņa masāža

Klasiskās masāžas mērķis ir uzlabot asinsriti un limfas kustību, stiprināt imunitāti, iedarbināt pasīvos muskuļus, mazināt muskuļu sāpes, stiprināt cīpslas.

Veselam cilvēkam klasiskā masāža palīdz uzturēt mugurkaulu "darba" stāvoklī, mazina stresu un muskuļu sasprindzinājumu. Pieredzējis masāžas meistars katram klientam individuāli piemeklē nepieciešamo spiediena tempu un dziļumu. Tā kā atsevišķu orgānu un visu orgānu sistēmu darbs ir tieši atkarīgs no nervu sistēmas un mugurkaula stāvokļa, tad šādu traucējumu novēršana ar masāžas palīdzību uzreiz uzlabo cilvēka vispārējo pašsajūtu.

Masāža ietekmē ne tikai fizisko stāvokli, bet arī pozitīvi ietekmē emocionālo stāvokli. Izzūdot fiziskajai spriedzei, pazūd skumjas un aizkaitināmība, mazinās stress un uztraukums, atjaunojas iekšējā miera un klusuma sajūta. Masāža palīdz attīrīt organismu, uzlabo vielmaiņu, atjauno epidermu, būtiski samazina ādas novecošanos, mazina muskuļu nogurumu un nervu sistēmas sasprindzinājumu, atslābina muskuļus, uzlabo asinsriti un limfas atteci, aktivizē iekšējās enerģijas rezerves, veicina atveseļošanos, mazina sāpes.

Nesāpīgi
Komforti
Efektīvi
Atslābina
Mazina stresu

  Jums parādījās jautājumi?
  Atstājiet jūsu telefona numuru un mēs jums pārzvanīsim

  Plusi

  Attīra organismu
  Uzlabo vielmaiņu
  Ādas atjaunošanās
  Samazina nogurumu un trauksmi
  Atslābina muskuļus
  Uzlabo asinsriti un limfas teci
  Aktivizē iekšējos procesus
  Veicina organisma atveseļošanos
  Samazina sāpes
  Kopējā atslābinoša iedarbība

  Biežāk uzdotie jautājumi

  CIK ILGST MASĀŽAS SEANSS?
  Parasti masāža ilgst no 30 līdz 60 minūtēm. Vienas zonas masāža (rokas, kājas, vēders, mugura) ilgst ap 30 minūtēm. Visa ķermeņa masāža ilgst 60 minūtes.
  CIK MASĀŽAS SEANSU IR NEPIECIEŠAMS UZTAISĪT?
  Masāžas kurss ir atkarīgs no vairākiem faktoriem un katra klienta individuālām īpatnībām. Nepieciešamo masāžas kursu rekomendē speciālists uz konsultācijas, kas vidēji ir 10-20 procedūras 1-2 reizes nedēļā.
  KAD BŪS REDZAMS REZULTĀTS NO MASĀŽAS?
  Jutami rezultāti parādīsies jau pēc dažām masāžas reizēm. Bet, lai sasniegtu vēlamus un stabilus rezultātus, kas saglabāsies uz ilgu laiku, ir rekomendēts iziet masāžas kursu.

  Procedūra

  Pierakstītes

  ĶERMEŅA ESTĒTIKA

   Gribat uzzināt sīkāk par procedūru?
   Atstājiet jūsu telefona numuru un mēs jums pārzvanīsim

    Atstāt atsauksmi
    Jūsu attēls

     Atstājiet jūsu telefona numuru un mēs jums pārzvanīsim

      Atstājiet jūsu telefona numuru un mēs jums pārzvanīsim
      Для просмотра сайта обновите браузер.