Mezoterapija – injekcijas estētisko problēmu risināšanai

Mezoterapija ir injekcijas tehnika, kuras būtība ir mezokokteiļu ievadīšana zem ādas. Šīs metodes priekšrocība ir tāda, ka mezokokteiļu sastāvs tiek izvēlēts individuāli atkarībā no ādas vajadzībām. Mezokokteiļi satur dažādus vitamīnus, minerālvielas, ārstniecības augu ekstraktus, mikroelementus, hialuronskābi. Injicējamās zāles palīdz atrisināt vairākas problēmas uzreiz – tās izlīdzina ādu, likvidē grumbas, palīdz atbrīvoties no vecuma plankumiem un asinsvadu tīkliem, spēj stiprināt ādu un atrisināt aknes un taukainas ādas problēmu.

Mezoterapijai izmantotie preparāti:

 • RRS HA TENSOR LIFT - īpašs produkts, kas sastāv no augstas molekulmasas hialuronskābes un īpaša biostimulējoša kompleksa no 73 komponentiem. Nodrošina perfektu un tūlītēju mitrināšanu un uzlabo ādas stāvokli. Indikācijas: pretnovecošanas terapija, ādas liftings. Vecums - 35-55 gadi.
 • RRS HA WHITENING - satur augstas molekulmasas hialuronskābi un īpašu balināšanas kompleksu pigmentācijas problēmu risināšanai. Nodrošina mazu krunciņu aizpildīšanu, vienlaikus izgaismojot pigmentplankumus. Indikācijas: melasma, hloazma, nevienmērīga ādas krāsa, fotonovecošanās pazīmes. Vecums - 25-35 gadi.
 • RRS HA EYES - satur nestabilizētu hialuronskābi, vitamīnus un minerālvielas, kas piemērotas zonai ap acīm. Šīs zāles uzlabo zonas ap acīm kontūru – izlīdzina ādu, likvidē sīkās krunciņas, novērš pietūkumu, tumšos lokus un nogurušas acis. Indikācijas: grumbas, tumši loki zem acīm, pietūkums, sausums ap acīm. Vecums - 25-35 gadi.
 • Apriline Meso Skin Line - īpaša intensīvi mitrinoša formula, kas satur hialuronskābi, vitamīnus, aminoskābes. Indikācijas: fotonovecošanās, hiperpigmentācija, virspusējas grumbas, sausa, jutīga āda. Vecums 25-35 gadi.
 • RRS XL HAIR - īpaši paredzēts galvas ādai, satur hialuronskābi, vitamīnus, minerālvielas, aminoskābes, antioksidantus. Zāles uzlabo mikrocirkulāciju, stimulē matu augšanu, novērš matu izkrišanu, ir pretiekaisuma iedarbība. Indikācijas: matu izkrišana, reti, plāni mati, blāva matu krāsa. Vecums - jebkurš.
 • Apriline Meso Hair - intensīva, ilgstošas ​​darbības formula, lai novērstu matu izkrišanu, vienlaikus stimulējot matu veselību un augšanu. Vitamīnu komplekss ar hialuronskābi normalizē galvas ādas sebuma līdzsvaru un mikrocirkulāciju. Indikācijas: alopēcija, seboreja, trauslums, blāva matu krāsa, agri sirmi mati. Vecums - jebkurš.
Efektīvi
Uzkrājošs efekts
Vairāku problēmu risināšana vienlaicīgi
Ātrs rezultāts

Procedūras video

  Jums parādījās jautājumi?
  Atstājiet jūsu telefona numuru un mēs jums pārzvanīsim

  Plusi

  Risina jebkuru estētisko problēmu
  Dziļā iedarbība
  Drošība
  Individuālā pieeja
  Der visiem vecumiem

  Biežāk uzdotie jautājumi

  KĀDU KURSU IR NEPIECIEŠAMS IZIET VĒLAMA EFEKTA SASNIEGŠANAI?
  Kurss ir atkarīgs no risinamās problēmas, vēlamajiem rezultātiem un organisma individuālām īpatnībām. Vidēji kurss sastāv no 6-12 procedūrām, ko veic ar intervālu 10-14 dienas. Profilaksei un efekta uzturēšanai - pietiekami veikt procedūru reizi 3-6 mēnešos.
  KĀ PIEMEKLĒT VAJADZĪGO PREPARĀTU?
  Pirms procedūras speciālists veic bezmaksas konsultāciju, kur pēc vizuālās diagnostikas rekomendē nepieciešamo preparātu un procedūru skaitu vēlama efekta sasniegšanai.
  AR KĀDĀM PROCEDŪRĀM VAR KOMBINĒT MEZOTERAPIJU?
  Mezoterapiju var kombinēt ar jebkurām procedūrām - mitrināšana, barošana, anti-age, aparātprocedūras tikai palīdzēs ātrāk sasniegt vēlamo rezultātu.

  Procedūra

  Pierakstītes

  Injekciju kosmetoloģija

   Gribat uzzināt sīkāk par procedūru?
   Atstājiet jūsu telefona numuru un mēs jums pārzvanīsim

    Atstāt atsauksmi
    Jūsu attēls

     Atstājiet jūsu telefona numuru un mēs jums pārzvanīsim

      Atstājiet jūsu telefona numuru un mēs jums pārzvanīsim
      Для просмотра сайта обновите браузер.