Biorevitalizācija – skaistuma injekcijas

Biorevitalizācija ir efektīva un pārbaudīta ar vecumu saistītu izmaiņu profilakses un korekcijas metode. Galvenā funkcija, kas jāņem vērā, ir epidermas ūdens krājumu papildināšana un mitruma aizturēšanas spējas palielināšana. Tieši šitai hialuronskābes spējai piemīt atjaunojoša iedarbība – izlīdzina grumbas, palēnina novecošanās procesus, veicina liela daudzuma kolagēna un elastīna sintēzi. Rezultātā āda izskatās svaiga, mitrināta, barota, elastīga.

Biorevitalizācija ir cienīga alternatīva ķirurģiskai sejas atjaunošanai, jo liftinga efekts tiek sasniegts dabiskā veidā.

Biorevitalizācijai izmantotie preparāti:

 • RRS HYALIFT 75 (pusfilleris) - nestabilizēta hialuronskābe. Stimulē dehidratētas, priekšlaicīgi novecojošas ādas reģenerācijas un revitalizācijas procesus. Piemērots pretnovecošanas izmaiņu profilaksei un korekcijai un hidrobalansa uzturēšanai. Ieteicamais vecums 35-45 gadi.
 • RRS HYALIFT 75 PROACTIVE (pusfilleris) - nestabilizēta hialuronskābe biorevitalizējošā kompleksā (aminoskābes, minerālvielas, vitamīni). Ir antioksidatīvais efekts, piepilda virspusējās grumbiņas. Tiek izmantots revitalizācijai un hidrobalansa uzturēšanai. Ieteicamais vecums 45-55 gadi. 
 • RRS HA INJECTABLE - nestabilizēta hialuronskābe biorevitalizējošā kompleksā. Ir spilgts anti-age efekts - veicina atjaunošanas procesu restrukturizāciju un stimulāciju. Der atoniskai, novecojošai ādai, “smēķētāju” ādai. Ieteicams visiem vecumiem.
Augsta efektivitāte
Ātrs rezultāts
Uzkrājošs efekts
Novecošanas palēnināšana

  Jums parādījās jautājumi?
  Atstājiet jūsu telefona numuru un mēs jums pārzvanīsim

  Plusi

  Dabiska ādas atjaunošanās
  Efekts pēc pirmās procedūras - āda kļūst svaigāka, gludāka, tvirtāka
  Kolagēna un elastīna sintēzes aktivizācija
  Dziļā iedarbība

  Biežāk uzdotie jautājumi

  CIK PROCEDŪRAS IR NEPIECIEŠAMS IZIET VĒLAMA REZULTĀTA SASNIEGŠANAI?
  Speciālists pēc vizuālās diagnostikas varēs rekomendēt nepieciešamo procedūru skaitu atkarībā no ādas stāvokļa, vecuma, individuālām īpašībām. Vidēji ir rekomendēts iziet 3-4 procedūras ar intervālu - viens mēnesis spilgta un ilglaicīga pretnovecošanas efekta sasniegšanai.
  AR KĀDĀM PROCEDŪRĀM VAR KOMBINĒT BIOREVITALIZĀCIJU?
  Biorevitalizāciju var kombinēt ar jebkurām procedūrām - mitrināšana, barošana, anti-age, aparātprocedūras tikai palīdzēs ātrāk sasniegt vēlamo rezultātu.
  CIK ILGI SAGLABĀJAS EFEKTS NO PROCEDŪRAS?
  Hialuronskābes iedarbība kļūst redzama no otrās procedūras, taču gala rezultāts kļūst pamanāms pēc procedūru kursa. Ir rekomendēts veikt uzturošās procedūras reizi 6 mēnešos.

  Procedūra

  Pierakstītes

  Injekciju kosmetoloģija

   Gribat uzzināt sīkāk par procedūru?
   Atstājiet jūsu telefona numuru un mēs jums pārzvanīsim

    Atstāt atsauksmi
    Jūsu attēls

     Atstājiet jūsu telefona numuru un mēs jums pārzvanīsim

      Atstājiet jūsu telefona numuru un mēs jums pārzvanīsim
      Для просмотра сайта обновите браузер.