Kompleksā dziļā sejas ādas tīrīšana + darsonvalizācija

Epidermas dziļai attīrīšanai tiek izmantota mehāniskā (manuālā) sejas ādas tīrīšana. Procedūra ir piemērota galvenokārt taukainai un kombinētai ādai, problemātiskai ādai ar daudziem izsitumiem, jo ​​palīdz atbrīvoties no melnajiem punktiem, baltiem tauku korķiem un milijām, kas nosprosto ādu un apgrūtina vielmaiņu un ādas elpošanu. Lai noņemtu nost izsitumus, ar rokām tiek veikta mehāniska iedarbība uz ādu.

Mehāniskās tīrīšanas priekšrocības ir tādas, ka poras tiek attīrītas līdz pašai pamatnei, uzlabojas asinsrite un šūnu apgāde ar skābekli, normalizējas tauku dziedzeru darbs.

Darsonvāls ir ierīce, kas tiek lietota pēc mehāniskās tīrīšanas un veicina ādas sadzīšanu (palīdz paātrināt reģenerāciju), kā arī tai piemīt antibakteriāla un žūšanas iedarbība. Ar impulsa maiņstrāvas palīdzību ierīce paplašina asinsvadus, uzlabo asinsriti un ādas audu barošanu. Darsonvāls ir brīnišķīgs un nesāpīgs veids, kā samazināt ādas taukainību, mazināt pietūkumu un iekaisumu, atbrīvoties no pinnēm un novērst grumbu veidošanos.

Dziļa attīrīšana
Dermas atveseļošanās
Tīra un mirdzoša āda
Vielmaiņas uzlabošanās un tauku dziedzeru darbības normalizēšana

Procedūras video

  Jums parādījās jautājumi?
  Atstājiet jūsu telefona numuru un mēs jums pārzvanīsim

  Plusi

  Efekts no pirmās procedūras
  Ļauj uzlabot vielmaiņas procesus ādā
  Āda kļūst gaišāka un svaigāka
  Aizsprostoto poru dziļa attīrīšana un antibakteriāls efekts

  Biežāk uzdotie jautājumi

  KO NEDRĪKST DARĪT PĒC DZIĻĀS MEHĀNISKĀS TĪRĪŠANAS?
  Procedūras dienā nav ieteicams sauļoties, apmeklēt pirtis un saunu, nodarboties ar sportu. Pēc procedūras nav rekomendējams izmantot dekoratīvo kosmētiku un uzklāt saules aizsargkrēmu.
  VAI PORAS ĀTRĀK AIZSPROSTOJĀS PĒC MEHĀNISKĀS TĪRĪŠANAS?
  Piemēroti līdzekļi ādas kopšanai mājas apstākļos neaizsprosto poras, bet, gluži pretēji, palīdz saglabāt svaigas un attīrītas ādas efektu.
  CIK BIEŽI IR JĀVEIC MEHĀNISKO TĪRĪŠANU?
  Mehāniskās tīrīšanas biežums ir atkarīgs no ādas stāvokļa - jo problēmatiskāka āda, jo biežāk tīrīšanu ir jāveic. Rekomendējamais intervāls starp tīrīšanām ir 14-30 dienas.

  Procedūra

  Pierakstītes

  Sejas estētika

   Gribat uzzināt sīkāk par procedūru?
   Atstājiet jūsu telefona numuru un mēs jums pārzvanīsim

    Atstāt atsauksmi
    Jūsu attēls

     Atstājiet jūsu telefona numuru un mēs jums pārzvanīsim

      Atstājiet jūsu telefona numuru un mēs jums pārzvanīsim
      Для просмотра сайта обновите браузер.