BIOSHAPE Face Lifting – mūsdienīga bezoperācijas sejas kontūru korekcija

Bioshape Med (Itālija) - inovatīva ierīce sinerģiska iedarbībai. Tā ir vienīgā iekārta estētiskās medicīnas tirgū, kas apvieno trīs efektīvākās tehnoloģijas: bipolāro radiofrekvenci, infrasarkano un endermoloģisko masāžu (vakuuma sinerģisko darbību un speciālo rullīšu mehānisko darbību). Procedūras laikā infrasarkanais lāzers silda ādu, kas samazina tās pretestību. Tajā pašā laikā radiofrekvences efekts stimulē kolagēna šķiedru veidošanos, nodrošinot liftinga efektu, un vakuuma-rullīšu iedarbības rezultātā ādas šūnas tiek piesātinātas ar skābekli, tiek aktivizēts vielmaiņas process. Tam ir četri dažādi rokturi, lai nodrošinātu visefektīvākos rezultātus atkarībā no apstrādes zonas. Atšķirībā no citiem tirgū esošajiem produktiem, kas apstrādā tikai seju un kaklu, Bioshape Med ir efektīvs arī mazākās vietās, piemēram, zonās ap acīm un lūpām.

Bioshape Med ir ekskluzīva “Bios” sistēma, kas garantē izcilus rezultātus cīņā pret ādas novecošanas pazīmēm - ādas ļenganums, grumbas, sejas ovāla izmaiņas, tūskas. Procedūra uz aparāta veicina šķidruma drenāžu un stimulē dabisko ādas elastību. Bioshape Med ir viena no nedaudzajām daudzfunkcionālajām platformām, kas sniedz rezultātus ātri un droši.

Bioshape aparāts stimulē kolagēna sintēzi, uzlabo asins mikrocirkulāciju un limfodrenāžu, uzlabo šūnu apgādi ar skābekli. Rezultātā izlīdzinās grumbas, sejas kontūras kļūst izteiktākas, pazūd dubultzods, liftinga efekts, pazūd tumšie loki zem acīm un zilumi ap acīm, seja izskatās jaunāka un svaigāka.

Nav rehabilitācijas periods
Komforti
Nesāpīgi
Atjaunošanas procesu aktivizācija

Procedūras video

  Jums parādījās jautājumi?
  Atstājiet jūsu telefona numuru un mēs jums pārzvanīsim

  Plusi

  Nesāpīgi un komforti
  Nav rehabilitācijas periods
  Nav blakusefektu
  Liftinga efekts jau pēc pirmās procedūras

  Biežāk uzdotie jautājumi

  CIK PROCEDŪRAS IR NEPIECIEŠAMAS REZULTĀTA SASNIEGŠANAI?
  Rezultāts būs pamanams jau pēc pirmās procedūras, bet stabils rezultāts saglabājas pēc procedūru kursa, kas vidēji ir 6-8 procedūras.
  VAI TERMOLIFTINGA PROCEDŪRA IR DROŠA?
  Viļņa garums ir izvēlēts tādā veidā, lai saglabātos atjauninošs efekts, bet tajā pašā laikā netiktu skarti klātesošie orgāni un audi. Tehnoloģija ir absolūti droša un nav kaitīga organismam.
  CIK BIEŽI IR JĀVEIC ŠĪ PROCEDŪRA?
  Procedūru ir rekomendēts veikt 2-3 reizes nedēļā.

  Procedūra

  Pierakstītes

  Sejas estētika

   Gribat uzzināt sīkāk par procedūru?
   Atstājiet jūsu telefona numuru un mēs jums pārzvanīsim

    Atstāt atsauksmi
    Jūsu attēls

     Atstājiet jūsu telefona numuru un mēs jums pārzvanīsim

      Atstājiet jūsu telefona numuru un mēs jums pārzvanīsim
      Для просмотра сайта обновите браузер.